FURNITURE / Tables / Writing desk 5326394
nr 532 6394
WRITING DESK
Lenght: ()
England, längd: 136, djup: 75, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
1000
SEK 1700
Monday July 14 2008
at 16:21:41
1.500 kr
900 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.600 kr